درباره ما

آموزشگاه موسیقی ماهور با هدف اشاعه هنر فاخر موسیقی از طریق آموزش و پرورش هنرجویان به شکلی علمی و آکادمیک، تاسیس گردیده است.
این آموزشگاه با ایجاد فضایی فراتر از معیارها و استانداردهای آموزشی ( شامل ۷ کلاس و سالن اجرا ) جهت آموزش تمامی سبک ها، متدها و رشته های مختلف موسیقی، و با بهره گیری از اساتید تحصیل کرده و دارای مدارک دانشگاهی در این رشته ، که در حوزه های مختلف از جمله آموزش، اجرا، تالیف و نشر کتاب و آثار موسیقی فعالیت دارند، این فرصت را برای هنرجویان مستعد فراهم می سازد تا با بهره گیری از آموزه ها و تجربیات اساتید و امکانات فراهم شده، به فراگیری هنر موسیقی پرداخته و به تعالی هرچه بیشتر در این زمینه دست یابند.
در آموزشگاه موسیقی ماهور علاوه بر امکان استفاده از آرشیو صوتی و تصویری ، کتابخانه آموزشگاه موسیقی ماهور بصورت رایگان برای هنرجویان، امکان استفاده از سالن تمرین با ظرفیت ۶۰ نفر نیز وجود دارد.
همچنین برای آن دسته از هنرجویانی که توانسته اند در این کلاس ها به مهارت های تکنوازی و گروه نوازی در سطح قابل قبولی دست پیدا کنند، به برگزاری اجراهای هنرجویی در سطوح مختلف می پردازد تا هنرجویان در یک رقابت سالم، به تجربه موسیقیایی جدیدی در زمینه اجرای صحنه ای و ارتباط با مخاطب از طریق اجرای اثر دست یابند.
هنرجویان این آموزشگاه زیر نظر یک سیستم ارزیابی آموزش دیده و در پایان هر فصل از هنرجویان برتر که بیشترین امتیاز را کسب نموده اند تقدیر به عمل خواهد آمد.
امید است بتوانیم هنرجویان عزیز را از ابتدا تا رسیدن به درجات عالی هنر موسیقی یاری داده و گام کوچکی در جهت اعتلای موسیقی و فرهنگ این مرز و بوم برداریم.